sohbet hattı nasıl aranır

Sohbet hattı nasıl aranır : sitemize telefondan bağlanan kullanıcılarımız için tek yapmaları gereken beğendikleri bayanın fotoğrafının üzerine tıklamak, gerisini telefon yönlendirecektir. (Bu işlem ücretsizdir) Eğer bilgisayar veya tabletten bağlanıyor iseniz 0032 2588 9015 bu numarayı aramanız sohbet hattı bağlanmak için yeterlidir.

TURKCELL KULLANICILARI İÇİN SOHBET HATTI NASIL ARANIR

Faturalı hat kullanıyor iseniz mesajlara girip “ROAM” yazıp “2222”ye ücretsiz sms göndererek; Hazır Kart kullanıyor iseniz “*111#”i ücretsiz olarak tuşlayarak hattınızı yurt dışında kullanıma açabilirsiniz. Bu işlemler kesinlikle ücretsizdir.

TURK TELEKOM KULLANICILARI İÇİN SOHBET HATTI NASIL ARANIR

Hattınız ile yurtdışını arabilmek için kısa mesaj olarak “EVET” yazıp 5656’ya mesaj atabilir; Müşteri hizmetlerini’ni kullanabilir, Turk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni hattınız ile 500, sabit hat ya da diğer operatörlerden 444 1 500 üzerinden arayabilirsiniz . Bu işlemler kesinlikle ücretsizdir.

VODAFONE HAT KULLANANLAR İÇİN SOHBET HATTI NASIL ARANIR

Bütün kullanıcılar telefonları üzerinden “ULUS AC” yazıp “7048”e kısa mesaj göndererek uluslararası aramalara açabilirsiniz. Bu işlemler kesinlikle ücretsizdir.

HEMEN ARAMAK İÇİN YANDAKİ NUMARAYI TUŞLA VEYA ÜZERİNE TIKLA ! 0032 2588 9015

One thought to “sohbet hattı nasıl aranır”

  1. Uzun süredir takipçinizim ancak hiç yorum atmadım. Üşengeçliği bıraktım ve yorum yapma kararı aldım. Çok başarılı içerikler yazabiliyorsunuz, yüksek sayıda sizi seven kişi vardır eminim. Kuru bir teşekkür yetersiz kalıyor farkındayım lakin yapabileceğim şey.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir